Professor EP 101

Příkon
1500 W
1.5 kg

Pánev PROFESSOR EP-101

Vhodná pro smažení, zapékání, pečení, grilování, vaření, ohřívání, skleněná poklice s ventilačním otvorem, snadné čištění.

Technické údaje:

• elektrická pečicí pánev - rozměry 30 x 30 x 6 cm
  • regulace teploty 0-220°C
  • příkon 1500 W
  • nepřilnavý povrch PREMIUM A+
  • skleněná poklice s ventilačním otvorem
  • snadné čištění

Obsah balení:   - 1 x pečicí pánev

3zákazníci nedoporučují produkt

• zatím funguje
    • tak za prvé hned po převzetí a dání do hromady se ulomil plast na chapadle u pokličky
    • za druhé se často vypíná termostat

po dlouhé trpělivosti v tom uvaříte ohřejete atd.

• mám výrobek krátce,ale jsem moc spokojená

spokojenost

• Lehká
    • Nepřilnavý povrch
    • Dobře se čistí

rychlé vařeni

• Skladný, výborný na kempování, nepříká
    • Je potřeba si zkusit regulování teploty. ALe nejvtším problémem vidím poklici - všechna pára mi šla bokem. Ten otvor v poklici pro únik páry je úplně zbytečný když poklice nedoléhá 1 cm a můžete ji položit jakkoliv. Tedy na dušení zapomeňte, nebo pořádně podlívejte..... Tedy si neumím představit ani zapékání, protože všechno teplo nedoléhající poklicí uteče. Ve velkém. Pokud je to potíž pouze mého výrobku budu ráda za informaci a budu reklamovat. Děkuji

Super pánev, pokud doléhá víko... což zde neplatí

• , zakoupeno v Eberry.cz

Výrobek byl předán dál jako dárek

OK

• , zakoupeno v Eberry.cz

splnil mé očekávání téměř bleskové nahřátí rychlé vaření
    výdrž povrchu - uvidím po delším používání

nevýhody zatím žádné

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Už jsem objednal dvě tyto pečící pánve a jsem s nimi velmi spokojen.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Výrobek jsem zakoupila jako vánoční dárek, takže nemůžu hodnotit.