Professor EP 102

• rychle hotovo
  • , zakoupeno v Digiboss

• všestranné využití
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím jsem pánev nevyzkoušela, ale měla jsem podobnou a ta splňovala to, co jsem od ní očekávala za peníze, které jsem vynaložila. Doufám, že s touto to bude stejné.....

Příkon
1500 W
1.5 kg

Pánev PROFESSOR EP-102

Vhodná pro smažení, zapékání, pečení, grilování, vaření, ohřívání, skleněná poklice s ventilačním otvorem, snadné čištění.

Technické údaje:

• elektrická pečicí pánev - rozměry 30 x  4 cm
  • regulace teploty 0-220°C
  • příkon 1500 W
  • nepřilnavý povrch Premium A+
  • vhodná pro smažení, vaření, pečení, zapékání, ohřívání
  • skleněná police s venitalčním otvorem
  • snadné čištění

Obsah balení: - 1 x pečicí pánev

• Po dodání nefunkční,Šunt nehodící se ani na chatu.

Nedoporučuji.

• rychle hotovo
  • , zakoupeno v Digiboss

• všestranné využití
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v OKAY.cz

• rychle a bezpecne
    • jsem invalidni a obchod po internete mi vyhovuje

vsestranost
    vyborne pece
    super
    je kvalitni
    na financni prostredky

• , zakoupeno v EVA.cz

• Levný
    • Špatné vyhřívání dna, celková kvalita hrozná.

První pánev jsem reklamoval, pánev mě byla vyměněna a tu zatím nemohu hodnotit. Vyzkoušel jsem jen funkčnost.

• velikost je ok, lehka
    • nerovne dno, neda se na ni smazit, bud hreje hodne nebo vypina (termostat) - neni vhodna na smazeni

Zatim jsem zkousela zapekat brambory, vyslo to OK, ale smazeni se nepovedlo kvuli vykyvech v teplote, celkove jsem sklamana z tohoto produktu.

• , zakoupeno v OKAY.cz

Výrobek vyzkoušíme až po vánocích.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Zatím jsem pánev použila jednou a s výkonem jsem spokojená.

S použitím jedenkrát jsem spokojena, ale více zatím hodnotit nemůžu

• , zakoupeno v Alza.cz

• ne
    • velice mělká, asi bych jí známému nedoporuičil

ještě jsem výrobek dostatečně dlouho nevyzkoušel , takže nemohu hodnotit výdrž povrchu a nepřilnavost povrchu.