Professor EP 103

Příkon
1500 W
3 kg

• , zakoupeno v Elektro-MH

• Kupovala jsem si pánev na chatu a jsem s ní spokojená.
    • Zatím nic

Výrobek doporučuji. Vše je rychle uvařené a hlavně se nic nepřipaluje a panev se velice rychle umyje :)

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• zajímavý výrobek za dobrou cenu

Příkon
1500 W
3 kg

Pánev PROFESSOR EP-103

Vhodná pro smažení, zapékání, pečení, grilování, vaření, ohřívání, skleněná poklice s ventilačním otvorem, snadné čištění.

Technické údaje:

• elektrická pečicí pánev - rozměry 39 x 29 x 8 cm
  • regulace teploty 0-220°C
  • příkon 1850 W
  • nepřilnavý povrch PREMIUM A+

Obsah balení:   - 1 x pečicí pánev

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Elektro-MH

• Kupovala jsem si pánev na chatu a jsem s ní spokojená.
    • Zatím nic

• Výborná.

Po 14 dnech rozličných tepelných úprav velká spokojenost.

• , zakoupeno v BScom s.r.o.

• zajímavý výrobek za dobrou cenu

-produkt splnil očekávání

- lehký, dobře se manipuluje, velký výkon

- doporučuji

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• žádné přednosti v tom momentálně nevidím...
    • nedoporučuju,připaluje se v tom veškeré vaření a o pečení v tomto výrobku nemůže být ani řeč!
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Po týdnu jsem velmi spokojena, maso výborné,, šťavnaté a to jak při pečení tak při smaženíI Grilování také dobré. Lehce se udržuje.
    • Nemám výhrady, jen pro 4 členou rodinu by možná stačil menší objem.

Spokojenost

• , zakoupeno v RAJ-ELEKTRA

• pohodlné pečení i na terase
    • zatím nic

zatím nemohu hodnotit objektivně - použit 2x ke spokojenosti

• , zakoupeno v 4home.cz

ok

• , zakoupeno v RAJ-ELEKTRA

• dobrý poměr cena/výkon
    • neomyvatelná ve vodě

• , zakoupeno v Elektro-MH

• opravdu velký pekáč, nízká cena, když odejde termostat nebo spirála tak náhradní neseženete, ale díky nízké ceně vás nemrzí koupit nový výrobek,
    • -

doporučuji všem co mají velké rodiny, smažení řízků, příprava guláše a další je pak paráda.